Bilet Alter Ego Italy Show 2019

Nowy

90,00 zł

Więcej informacji

Marka Alter Ego Polska ma zaszczyt zaprosić Państwa na prestiżowy pokaz fryzjerski.
To drugi organizowany w Polsce pokaz marki z udziałem włoskich oraz polskich artystów stylistów, podczas którego na scenie wystąpi ponad 30 modeli i modelek jednocześnie prezentujących stroje z najnowszej kolekcji marki Bizuu.
Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 24 marca w Hotelu Novotel Warszawa Airport przy ul. 1 Sierpnia 1 (narożnik Żwirki i Wigury) w Warszawie.
Na pokazie Alter Ego Italy Show 2019 nie zabraknie światowych gwiazd fryzjerstwa. Swoją obecnością zaszczycą gości Pino Andresini oraz Roberto Martinod. Dwóch włoskich mistrzów zawodu, którzy zaprezentują przygotowaną specjalnie na potrzeby drugiej edycji wydarzenia kolekcję wiosna/lato “The Best of The Story”.
Na scenie pojawią również się wybitni edukatorzy z Polski, między innymi:
Monika Królikowska, Grzegorz Wrona- którzy należą do grona najzdolniejszych stylistów młodej generacji w Polsce.
Magdalena Dobosz – europejskiej klasy stylistka fryzur specjalizująca się w upięciach włosów, która w zawodzie pracuje od 15 lat.
Barber Jakub Bieńkowski - zdolny i ambitny stylista specjalizujący się w nowoczesnym fryzjerstwie męskim, które nawiązuje do tradycyjnego barberingu. Jakub fryzjerstwem zajmuje się od ponad 18 lat.
Na miejscu na gości czekać będzie smaczny lunch, dobra kawa i oczywiście wspaniała atmosfera.

facebook