Firma easyPRO to miejsce gdzie znajdziesz to co potrzebne w zakresie kosmetyki, fryzjerstwa, stylizacji paznokci oraz artykułów i wyposażenia niezbędnego w salonach fryzjerskich i kosmetycznych.

Naszym nadrzędnym celem jest pełna satysfakcja Klientów, a osiągamy to przez ciągłe podnoszenie jakości i standardów obsługi. Wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza pozwalają dobrać produkty do potrzeb naszych klientów. Wieloletnia obecność w branży i ciągły monitoring rynku umożliwiają zaoferowanie atrakcyjnych warunków współpracy.

Nasza oferta jest skierowana zarówno dla profesjonalistów jak również dla klientów indywidualnych, którzy chcą korzystać z profesjonalnych artykułów niedostępnych w drogeriach. Mamy szeroką ofertę produktów na stanie, więc na miejscu możesz obejrzeć, dotknąć, porozmawiać i skorzystać z naszej pomocy.

Jeżeli jesteś z Warszawy i wiesz czego chcesz, wystarczy że zadzwonisz, lub wyślesz maila, a towar dostarczymy bezpośrednio do Ciebie. Jeżeli jesteś z innej części kraju zamówienie może również dostarczyć kurier


facebook