Brak produktów
Nowy
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności: 2010-01-01
Alter Ego CureEgo Filler Mask
Maska wypełniająca i odbudowująca, wzbogacona o fermentowaną wodę ryżową i kwas hialuronowy.
Dodaje włosom sprężystości bez efektu obciążenia. Rozplątuje, nawilża i wzmacnia włosy, pozostawiając je miękkie, jedwabiste i błyszczące. Idealna dla wszystkich typów włosów.
Sposób użycia: Nanieś maskę na osuszone ręcznikiem włosy, pozostaw na 5 minut, a następnie spłucz.
Pojemność: 50ml
Unikaj kontaktu produktu z oczami. W razie kontaktu, natychmiast przemyj je dużą ilością wody. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli podrażnienie nie ustąpi.
* Połknięcie: Maska nie jest przeznaczony do spożycia. W przypadku połknięcia skontaktuj się z lekarzem.
* Przechowywanie: Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć przypadkowego spożycia lub wylania.
* Temperatura: Przechowuj produkt w odpowiedniej temperaturze, zgodnie z zaleceniami producenta, aby uniknąć zmiany jego właściwości.
* Użycie zgodnie z przeznaczeniem: Stosuj maskę zgodnie z jego przeznaczeniem (np. szampon dla dorosłych nie powinien być stosowany u dzieci, chyba że jest to wyraźnie wskazane).
Producent / Osoba odpowiedzialna:
Pettenon Cosmetics SPA, Włochy Via Del Palu 7/D S. Martino di Lupari 35018, info@pettenon.it
Farouk Systems Polska
ul.Wejherowska 24
60-446 Poznań, Polska